| collapse2001 a întrebat:

Am stalkerit o persoana pe site-ul "picsart" si am bagat profilul ei la favorite. Ideea este ca acel profil nu mai era accesat de mult timp, iar la 3 zile distanta de cand l-am accesat eu si-a sters profilul. E posibil cumva sa fi vazut ca eu i-am vazut profilul? Nu de alta, dar e jenant

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Si ce e rau in asta, eu sunt mai batran nu stiu ce e picsart si nici nu stau sa caut, dar daca este ceva public si eu intru nu inseamna ca am spionat sau facut vreun rau.
Daca gresesc, gresesc, eu cand vreau sa fluier ce credeti!? FLUIER