| Mrejeru_Alex_1994 a întrebat:

Salut, am sters de pe un telefon pe messenger o conversatie. Daca intru de pe laptop se sterge conversatia si acolo automat? Sau trebuie sa o sterg manual? Intreb pentru ca am o poza care ma intereseaza in conversatie.

Răspuns Câştigător
| StefanGGXX a răspuns:

Pai,daca ai sters conversatia pe un cont si intri dupa pe laptop, se sterge automat conversatia.

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Conversatia odata stearsa de pe un dispozitiv nu mai poate fi vizualizata pe altul conectat la cont.

| Coca_Marian_1984 a răspuns:

Salutare,cand stergi un element dintr-un cont social,cum e Facebook,sau o intreaga conversatie,se sterge din contul respectiv, nu dim telefon/tableta/laptop/pc, se sterge din cont, nu din dispozitiv, cu parere rau, ceea ce ai sters este definitiv si irecuperabil sub nicio forma.

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Da. Sa dus de peste tot. Cred ca poti insa gasi poza daca apesi pe "i" din dreapta sus a ecranului in timp ce esti pe conversatia stearsa. Da scroll in jos si ar putea aparea pozele. Nu garantez, nu am incercat. Apropo, pe telefon sa faci chestia asta. Bafta! happy