| MariusCristianCMC a întrebat:

Am sunat la Ackta pentru serviciul de internet. Serviciul de internet este la o distanta de 100 m de casa mea si vreau sa stiu daca aveti idee cam cat ma costa sa trag cablu de acolo.

2 răspunsuri:
| SomethingFunni a răspuns:

Sunt sigur ca ar fi mult mai usor sa ii suni direct pe ei, sa le spui exact unde locuiesti si iti calculeaza ei pretul exact dupa tarifele lor pe care noi nu avem cum sa le stim.

(11) 4612.2354

| MariusCristianCMC explică (pentru SomethingFunni):

Am vorbit cu ei doar ca nu au putut sa imi dea un raspuns exact
Au spus ca trebuie sa vina tehnicianul sa vada