| IliadisJunior a întrebat:

Salut, am televizor Samsung Smart.La cateva programe apar in partea stanga sus pe orizontala niste liniute albe, pana la jumatatea ecranului. Stiti despre ce este vorba? happy

Răspuns Câştigător
| Moise_Cristian_1985 a răspuns:

Verifica cablul coaxial sa nu fie lovin. Foloseste un cablu Tv de 75 ohm cu firul cald cel interior sa fie de cupru fir plin, ecranajul cablului sa faca contact bine in mufa Tv.

1 răspuns:
| Moise_Cristian_1985 a răspuns:

Verifica cablul TV sa nu fie lovin, foloseste un cablu de 75 ohm cu firul cald cel din interior sa fie cupru plin si ecranajul cat mai bun.