| cinevaoarecine a întrebat:

Am uitat parola de la telefon Huawei. Stie cineva cum pot recupera pozele, cum le pot salva pe laptop fara sa fie nevoie sa stiu parola? Va rog ajutati-ma.

5 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Du-te la cei care decodează telefoane, sau se ocupă de reparații șmd in orașul tău, și întreabă.

| Legion7X a răspuns:

Trebuia notată, parola pe ceva

| cinevaoarecine explică (pentru Legion7X):

Am vorbit cu cineva sa incerce sa il deblochze, dar am pus intrebarea in caz ca nu reuseste si voi fi nevoita sa ii dau restart din fabrica. Multumesc oricum! happy

| cinevaoarecine explică (pentru Legion7X):

Am uitat sa mentionez ca nu eu a uitat parola, ci un copil a intrat in telefonul, a schimbat parola si a uitat-o. sad

| Legion7X a răspuns (pentru cinevaoarecine):

Https://youtu.be/f5OiCwifNhE am văzut asta pe Youtube, însă cred că ar fi cel mai bine să vadă telefonul cineva care se ocupă de gestii de genul.