| Frank51 a întrebat:

Am un abonament de 300Mb/s la digi. Viteza e stabilă, în orice moment din zi 250Mb/s. Aveți vreo idee de ce mi se blochează filmele pe buffering după ora 9? Din moment ce viteza, latența, totul e în regulă.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Sereverele cu filme sunt suprasolicitate

| GabiDumitrescu a răspuns:

Pentru ca toata lumea e calare pe net la ora aia. De ce faci streaming si nu downloadezi frumos? big grin

| Frank51 explică (pentru GabiDumitrescu):

La seriale nu prea ai cum sa iei sezoane intregi si apoi sa cauti subtitrari, si mai ales la calitate buna.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Frank51):

Ba da. Chiar ai. Legat de subtitrari, la fel, nu e mare fis. Sper ca nu vrei subtitrari in romana... eu ma uit de multe ori la seriale in engleza cu subtitrari in engleza, dar de traducerile in romana m-am lecuit de multa vreme. E ca la Windows in romana... mai mult te incurca.

| Frank51 explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu pentru mine am nevoie de subtitrare.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Dacă sunt site-uri din alea ilegale atunci probabil că tot ciorditorul român e pe ele la ora aia. Pe Netflix și HBO nu am pățit vreodată asta. Probabil că acolo unde se duc toți la mocangeală lucrurile nu stau așa de bine.