| XarDAsMasTEr a întrebat:

Am un Acer Aspire 7520, cand l´am cumparat (acum 5
4 ani) a venit cu Windows VIsta Instalat de curand m´am gandit sa ii pun windows Xp problema este urmatoarea am instalat Windowsul am gasit toate driverele mai putin cel de audio cred ca am incercat nu exagerez peste 20 de drivere si tot degeaba calculatorul nu m´i le recunoaste...Ce ar trebui sa fac?

7 răspunsuri:
| Annd a răspuns:

Scuza-ma ca te intreb, ai avut vreo problema cu laptopul tau in acesti
4-5 ani? Multumesc

| assassinul95 a răspuns:

Nu poti face nimic si eu am avut un laptop Toshiba sattelite 300 si cand am instalat xp nu imi recunostea driverul de sunet eu iti recomand sa iti pui windows 7 sau vista

| XarDAsMasTEr explică (pentru assassinul95):

Hmmm pai problema e ca eu am bagat windows xp de pe un cd original care l´am cumparat si windows vista nu am de unde sa iau....acum ce pot face

| assassinul95 a răspuns (pentru XarDAsMasTEr):

Atunci incearca sa cauti driverul pentru windows vista sau 7 si instaleazal manual din device manager selectezi driverul si dai update.bafta

| Avram_Ana_1950 a răspuns:

La studenti langa universitate gasesti ieftin si vista si 7

| XarDAsMasTEr explică:

Oricum...am reusit sa gasesc la cineva un windows vista l'am instalat, am gasit drivere pentru tot chiar si pentru audio merge dar daca dau restart iar nu mai merge e ca si cum nu ar fi stabil iar de 2 zile nu mai merge deloc ce ar putea sa aiba?