| wanted1 a întrebat:

Salut
am un Alcatel One Touch Idol [ Orange san remo]
azi dimineata mi-a aparut ca se reformateaza ceva pe el si dinr-o data mi s-a stins.
acuma nu se mai aprinde deloc dar daca il bag la incarcat imi arata beculetul de incarcare ca merge
asta inseamna ca nu-i ars

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut wanted1,

Aceasta poate fi o eroare de ordin software si se poate remedia doar intr-un Service. Asadar, iti recomandam sa mergi cu telefonul si factura de achizitie sau certificatul de garantie intr-un magazin Orange, pentru a-l trimite in Service.

Cu prietenie,
Orange Helper

2 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Am si eu unul care face exact la fel. Dar nu i-am dat de cap.

| wanted1 explică (pentru danutzu96):

Nu stiu din ce cauza este.
Cred ca s-a sters androidul...