| Illuminati2016 a întrebat:

Am un Allview p6 pro defect si as vrea sa il trimit in garantie, dar am pierdut bonul fiscal.Se mai poate trimite in service?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Daca ai factura. Faci copie dupa ea si o trimiti in copie. Garantia la fel, faci copie dupa ea si o trimiti in original. Daca nu ai nici factura mergi la magazinul de la care ai luat produsul si cere o copie dupa factura respectiva. Daca ai luat online spune-mi. Mai este si o a treia solutie.

| Illuminati2016 explică:

Problema rezolvata am aflat bonul.