| TheBlackEmo a întrebat:

am un Allview P8 emagic și de multe ori datele nu mi se activează.E din cauza telefonului sau e altcsva de vină? Menționez că unde locuiesc eu nu aveam probleme cu datele când aveam un Galaxy J3.

4 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns:

Posibil ca telefonul sa nu prinda datele mobile de la gprs ul de care apartii sau nu este semnal la ce provider esti rds Vodafone sau Orange.
Si ce model de Samsung j3 ai 2017 sau cel normal.

| TheBlackEmo explică (pentru iwefgOficiall):

J3 2016.Mai făcea si ăsta așa...dar foarte foarte rar. Însă Allview nu prea are mereu semnal bun (cam ăsta e marele lor defect) și mă gândesc că din cauza asta.

| iwefgOficiall a răspuns (pentru TheBlackEmo):

Si ce retea folosesti Vodafone sau rds

| TheBlackEmo explică (pentru iwefgOficiall):

Telekom...