| Venti a întrebat:

Am un Allview x2 soul lite, si de ceva timp cand vreau sa actualizez sau sa instalez ceva de pe magazin play, sta pur si simplu si imi arata se descarca, si in bara aia de sus imi scrie descarcare pauzata. I-am dat deja restart din fabrica si acelasi lucru.

1 răspuns:
| Ak13896534 a răspuns:

Am intalnit o problema asemanatoare: cand incercam sa descarc o aplicatie de pe magazin play statea c-am 5 minute si spunea,, descarcare" desi am un internet bunicel. Dupa mergea normal descarcarea. Eu as crede ca este de la router-ul tau de internet. S-au poate este vremea sa iti schimbi telefonul. La mine nu a fost asa ara poate ti-e iti va merge.