| Sisanu a întrebat:

...Am un aparat foto Canon si am sters din greseala toate pozele dupa card, daca ma poate ajuta cineva sa imi spuna cum sa recuperez pozele de pe el sau aviz ploiestenilor sa imi spuneti un depozit de calculatoare prin Ploiesti sa duc aparatul la depanare sau ceva de genu.Va multumesc!

6 răspunsuri:
| harhas a răspuns:

Salut,daca nu ai rezolvat problema baga id „harhas_costel22222„ Ms

| Sisanu explică (pentru harhas):

Ok

| Sisanu explică (pentru harhas):

Te-am adaugat in lista, dai acc.

| Sisanu explică (pentru harhas):

Te-am adaugat dai acc te rog

| 4ndr33y a răspuns:

Cauta pe google RECUVA, e un progarm simplu si gratuit, scanezi cu el si iti afiseaza tot ce ai sters.