| Aprettylittleliar a întrebat:

Am un aparat foto digital BENQ exact din ăsta http://www.compari.ro/aparate-foto-c40/benq/c1450-p44292 264/galerie.html. Chestia e ca daca il las cateva minute deschis, imi zice ca e bateria descarcata, cu toate ca este nou nouta si camera si bateriile. Oare de ce se intampla asta?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Bateriile proaste, posibil. Schimba-le. Cumpara-ti acumulatori sa poti sa-i incarci sa nu dai banii pe baterii toata ziua. Posibil si un consum mare al aparatului(un eventual defect). Sper sa nu fie asta.