| anonim_4396 a întrebat:

Am un bluetooth controller marca ipega si nu pot sa-l conectez la telefonul meu Samsung Galaxy A3 ca sa ma joc Aspahlt 8, oare de ce?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E deschis bluetooth la tel?

| Xenoverse a răspuns (pentru RAY):

Da activez bluetooth-ul la telefon si tot nu se conecteaza controller-ul

| RAY a răspuns (pentru Xenoverse):

In garantie cu ele

| Xenoverse a răspuns (pentru RAY):

Nu l-am cumparat, l-am primit cadou din Anglia de la fratele meu cand a venit in concediu.

| Xenoverse a răspuns (pentru Xenoverse):

Si vreau sa stiu, daca se poate ceva din setarile telefonului ca sa mearga controllerul.

| dannyel86 a răspuns (pentru Xenoverse):

Vezi ce versiuni de Bluetooth au cele doua dispozitive pe care vrei sa le conectezi intre ele.
Poate fi vorba de incompatibilitate intre versiuni (in unele cazuri), de aceea conectarea lor e posibil sa esueze.