| Sergiu44227 a întrebat:

Am un buget de 4.000 de lei si vreau sa imi cumpăr un laptop, unul pentru gaming sa fiu mai precis.
Vreau neaparat sa țină bateria la el si cel mai important, sa aiba SSD. Restul sunt detalii.
Imi plac pana acum cele de la Asus.
L-am găsit pe acesta: https://www.emag.ro/......DZRNJFBBM/

Vreau sa stiu cum e, dacă merită, dacă e bună firma, etc.
Dacă aveti alte variante, aștept să spuneți.

1 răspuns:
| MrYonXtrez a răspuns:

Incearca de la Predator, nu stiu cat e pretul, dar iti pot spune ca e destul de mare si lat.
In opinia mea un laptop cu un procesor i6 sau i7 cu o frecventa destul de mare, RAM de minim 6 GB si placa video pe masura acestora ar fi ok. Exista deja de la 2700 de lei asemenea laptop-uri.