| denis543 a întrebat:

Am un calculator care are asa: 2 GB ram, procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual core processor 4200+ 2. 2GHz. placa video: Radeon X1550 64-bit, Hardu are 300 GB. Cam cu cat sa-l vand? Stiu ca nu e mult dar...

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ti-am raspuns la intrebarea anterioara. Daca nu-mi vezi raspunsul il repet aici: "Pentru a stabili un pret corect va trebui sa te uiti cat costa unul nou cu aceste caracteristici tehnice. Pretul il imparti la 6 si inmultesti cu anii ramasi pana la 6 ani si mai adaugi cca 100 de lei, sa-i poti lasa la negociere. Numai bine!"

| IulianP a răspuns:

Mai mult de 400-450 RON nu poti lua pe el.

| hashu1985 a răspuns:

Fara monitor ...valoarea lui este undeva la 400- maxim 500ron ...placa video e slaba rau, e ca si cum ar fi onboard.