| cosmin21234 a întrebat:

Salut am un calculator si cand il aprind monitorul nu porneste ramane negru si ca sa porneasca si monitoru trebuie sa dau un restart de ce? VA ROG AJUTATI-MA MEREU TREBUIE SA DAU UN RESTART DUPA CE PORNESC CALCULATORUL AJUTATI-MA VA ROG DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| Anonimul998 a răspuns:

Presupun ca e de vina monitorul, incearca cu altul, iar daca problema persista, e calculatorul de vina

| K0sti a răspuns:

Sursa sau placa de baza!

| cosmin21234 explică (pentru K0sti):

Sursa e noua de 500W si placa de baza n-are nimic doar cand aprind calculatoru pe ecran scrie No Vide Input si dupa ce dau restart porneste imi arata Welcome si tot

| K0sti a răspuns (pentru cosmin21234):

Aia crezi tu ca nu are nimic! Daca nu avea nimic, pornea din prima!