| YoMsG a întrebat:

Salut.Am un canal de youtube si am parteneriat la fullscreen si pentru a scoate banii imi trebuiesc 50 de $.Am strans suma asta si nu stiu cum ii pot scoate.Am incercat sa fac un cont paypal dar n-a mers si acuma nu mai pot face cu cardul respectiv.Pentru a face un nou card trebuie sa platesc? Cont pe paypal stiu cum sa fac dar n-am inteles faza cu activare cand iti iau ei niste bani.

1 răspuns:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Ceea ce stiu este ca pentru a-ti face un cont PayPal trebuie sa detii un cont la o banca si sa depui acolo o anumita suma de bani, adica sa platesti activarea lui, asta insa daca gasesti intai o banca care are disponibil PayPal-ul