| Mihai929 a întrebat:

Am un canal de youtube stiti pe cineva care ar putea sa imi deseneze un avatar asemanator cu skinul meu de Minecraft?
Gen : truesymmetry
Ps : nu am multi abonati

7 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Skinul il poti desena prin Paint.Net, sau prin Photoshop. Trebuie singur sa te inveti. Sau cauti pe google.

| alinaalin955 a răspuns:

Pune link-ul sa vedem canalul.

| molocemarius a răspuns:

Mihai,da-mi o poza cu skinul tau de minecraft ti-l pot face eu, iti pun blur, curves(in Photoshop) si iti pun si un nume scris frumos(alegi tu culoarea).

| molocemarius a răspuns (pentru molocemarius):

Si da-mi si un nume ce sa ti-l pun pe poza.

| Mihai100000000 a răspuns:

It pot face avatarul spune canalul

| Moldoveanu_Marius_1986 a răspuns:

Ce canal ai vreau sa-l vad

| PoWonAge a răspuns:

Te pot ajua eu.
Tot ce trebuie sa faci este sa-mi dai o poza; photo cu skinul yau(si s-o micsorezi astfel incat sa iti apra doar skinul mare sau sa-l faci sa ii fotografiezi capul iar eu til animez 3D!