| BasanMircea1993 a întrebat:

Am un card sd care cand il bag in telefon sau tableta imi scrie :,, cartela SD este goala sau are un sistem de fişiere neacceptat ", daca il conectez la pc nu il pot deschide si imi spune sa il formatez. Am incercat cateva programe de recuperare de date si nu am putut recupera decat doua melodii in rest nimic, se mai poate face ceva sa recuperez toate datele se pe el?

1 răspuns:
| MrSnow a răspuns:

în general se întâmplă asta din cauza unirii cardurilor SD proaste calitativ și ieftine
cam ai pierdut datele, nu prea mai ai ce face