| xDarKy a întrebat:

Am un Channel de YouTube in care postez Let`s playuri si tutoriale. Vreau adica rog si eu pe cineva sa-mi faca un intro dar sa fie pe gratis si la fiecare video pun numele lui in descriere sau ce vrea el.Care e interesat sa dea add la Y! M just.ady11.Multumesc! A si numele meu este TheMcDexx

2 răspunsuri:
| adelina19 a răspuns:

Nu te apuca de ceva daca nu esti instare sa faci singur. stiai ca sunt site-uri unde oamenii platesc pentru asa ceva? de ce ti-ar face tie pe gratis?!