| Freddy_Freddy_1993 a întrebat:

Salut
am un cont de facebook si nu ii mai puteam schimba numele. am trimis cerere sa mi-l schimbe si mi-a fost suspendat contul. am trimis pentru identificare mesaj cu buletinul, permis si 2 carduri. Mesajul ce il primesc de la ei este
'Hi,

Thanks for your response. We'd like to change your name based on the documentation you provided. Once we update your name, you can log into your account and go back to using Facebook.

Please let us know if this change is OK. If you'd like to use another name, respond to this email with alternative documentation to confirm your preferred name. Learn about the types of ID we accept in the Help Center:

https://www.facebook.com/help/159096464162185/?ref=cr '

deci cine are idee ce inseamna ID?

2 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

Nu mai pune pe net actele tale.
Poți să-ți schimbi numele fără să dai buletinul.
Dă-le reply și spune-le că este ok cum ți-au schimbat numele, pentru a te lăsa să intri în cont.

| Freddy_Freddy_1993 explică (pentru Țoglă):

Le-am dat dar degeaba