| RamonaLeo a întrebat:

Salut,am un cont de paysafe cu 221 lei in el si azi am incercat sa bag banii in superbet.
Cand dau sa bag contul, imi apare ca mi l-au blocat.
Am trimis poza cu buletinul, am primit mail ca l-au deblocat si pot sa-l folosesc si tot e blocat.
Ps. datele contului de la paysafe nu sunt aceleasi cu cele de pe buletinul meu, nu obișnuiesc să pun date reale pe internet.
Cum pot recupera contul?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt site-uri unde trebuie sa pui date reale, ca nu te joci cu legea!
Loto, Paysafe, paypal, cont bancare, superbet, astea se fac numai cu date reale, ca altfel iti blocheaza contul si pierzi banii.

Contul nu poate fii recuperat, atata vreme cat ai cont fals si nu ai cum sa dovedesti ca este al tau.
Asta este o mare greseala, ca sa nu spun prostie, a celor care prefera sa insele, declarand date false.
Din pacate, acum platesti pretul minciunii tale, fiindca legal, nu ai cum pretinde ceva ce nu-ti apartine.

| RamonaLeo explică (pentru Violleta2022):

Off

| Violleta2022 a răspuns (pentru RamonaLeo):

Trebuia sa stii ca, conturile ireale de pui la jocuri, la forumuri si pe site-uri de 2 lei, niciodata la cele oficiale, sau bancare, unde implica verficari de identitate, extragere de bani samd.
Ai macar varsta legala de 18 ani, sa poti juca pe superbet?

| Celcestietot a răspuns:

Pasyafe este chiar sigur, poți băga datele reale cu încredere!