| sweetgirl68 a întrebat:

Am un cont google si m-am logat de pe un dizpozitiv android, am intrat in google play si nu imi da o eroare.am incercat sa descarc o aplicatie dar tot eroare imi da si spune ca nu exista nici un dispozitiv pe care poate descara.eu cred ca trebuie setat ceva pentru a putea descarca problema este ca nu stiu ce sa fac. FUNDA! multumes anticipat!

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Buna. Incerca sa inchizi si sa scoti apoi bateria telefonului, si vezi daca merge, mai poti dai restart la setarile din fabrica.