| JeanMocaneluHD a întrebat:

Am un cont mai vechi de yahoo, si acum mi-am amintit de el. Ii stiu parola, dar cand am facut contul am pus un numar de telefonul pe care nu il mai mai in acest moment. Intrebarea este: imi bag email-ul, parola si dupa imi spune sa confirm dupa acel numar de telefon. Cum pot schimba numarul de telefon? Multumesc!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mai sunt solutii: te faci ca nu stii parola. Cauti o metoda de a recupera parola si cand iti spune de telefon alegi optiunea ca nu mai ai cel numar si le trimiti noul numar.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://bit.ly/2EgbRno

| JeanMocaneluHD explică (pentru Salontanul):

Multumesc!

| Salontanul a răspuns (pentru JeanMocaneluHD):

Mai sunt solutii: te faci ca nu stii parola. Cauti o metoda de a recupera parola si cand iti spune de telefon alegi optiunea ca nu mai ai cel numar si le trimiti noul numar.