| montatormobila a întrebat:

Am un cont pe blogger si nu mai pot intra la panoul de comanda. Sunt logat la google, dar nu mai pot scrie bloguri, modifica sau intretine. Cine stie de unde pot cere deblocarea?

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Pe ce platforma de blog esti?
Daca e vorba de google plus a fost dezactivat in aprilie.

| CiprianKhlud a răspuns:

Blogger e lasat in "zombie mode" si probabil va fi sters peste cativa ani pe tacute.

Daca vrei sa iti faci un cont de blogging, probabil iti trebuie cont de WordPress.

| montatormobila explică (pentru danbnz):

Daca este dezactivat, cum de mai exista in top google 30, adica aprox pe locul acela
platforma e blogspot.ro

| montatormobila explică (pentru CiprianKhlud):

Eram destul de activ pe el...