| HardCore7750 a întrebat:

Salut, am un difuzor si o mufa jack, le-am legat la difuzor, si am bagat mufa jack in telefon, dar se aude prea incet, cum fac sa se aude mai tare?
Funda celui care ma ajuta sa rezolv problema
Toate cele bune

Răspuns Câştigător
| vladEUS a răspuns:

Ceva imi zice ca nu te pricepi la electronice. (fara suparare)
Absolut orice difuzor fara modul de amplificare atasat nu 2 file direct la sursa de semnal se va auzi la acelasi volum (mic). Pentru a il face sa se auda mai tare ai nevoie de un amplificator.

| HardCore7750 explică (pentru vladEUS):

Ma pricep cat de cat la eletronice, dar in cazul asta nu stiu, de aia sunt la profilul de electrica.
Mersi de raspuns, ai funda
Toate cele bune

3 răspunsuri:
| xJuliusx a răspuns:

Intre telefon si difuzor iti trebuie un amplificator audio.

| AngeliqueDP a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie! Am fost informata ca unele marci de telefon, nu se potrivesc prea bine cu mufa jack. Rezolvre: Alte casti cu un lt tip de mufa.