| MasterGamer1995 a întrebat:

Am un fisier pe D care cred ca e backup
http://prntscr.com/ex7hw6
Sa il sterg? Stiu ca in trecut am mai sters niste fisiere pentru ca ocupau mult spatiu si cred ca aveau legatura cu backup-ul.
Faza e ca in properties are 0.00 GB. Am tras concluzia ca are 300 de Giga pentru ca nu am altceva mare pe discul D.
http://prntscr.com/ex7isu

2 răspunsuri:
| Alexandru400 a răspuns:

Acum depinde si de backup, daca ai facut backup folosind un program de backup nu cred ca ar trebui sa il stergi. Daca este vorba de un computer ce face backup automat pentru restore mod nu se poate afla in partitia D daca nu este situat acolo windows-ul.

Dar imi da de gandit memoria si iconita imi da de gandit.

Eu inteleg doua lucruri:
1 Ai introdus un disk exterior CD/DVD/HARD Extern/USB si ai incercat sa copiezi ceva dar nu tia iesit sau vorbim de un CD original ce este protejat la copy

2 Este un fisier creat de un program nu tocmai folositor si nu are legatura cu nici un backup

Si am si o intrebare:
Are memorie inregistrata acel fisier? Daca are pana in 1 Kb inseamna ca este o urma a unui program ce nu s-au sters corespunzator fisierele dupa dezinstalare si a ramas o eroare de memorie sau este un fisier corupt si poti sa il stergi
Din aceste poze nu ne putem da seama de ce eroare vorbim.
Si ai cenzurat numele pc-ului tau?
Nu cred ca un hacker poate intra in pc-ul tau doar cu numele acestuia.

Ai incredere in noi pentru ca vrem sa te ajutam.
Daca tea ofensat comentariul meu i-mi cer scuze. Nu asta a fost intentia mea.

| MasterGamer1995 explică (pentru Alexandru400):

Scuze de raspunsul intarziat.L-am sters, si aveam si o problema cu hard-ul. Am reparat hardul si mi-am instalat windows 10. Acum imi merge totul mai bine! Multumesc oricum pentru raspuns!