| SpedyKid a întrebat:

Am un Galaxy Note 3 de 2 ani si as vrea sa imi schimb telefonul. Ce telefon imi puteti recomanda? Sa fie cu android pe el,si daca se poate,si cu slot pentru card de memorie, si ecranul undeva intre 5.5 si 5.7 inch. Multumesc.

5 răspunsuri:
| bugativeyRO a răspuns:

Daca se poate si bugetul? Redmi Note 3 Pro ar fi pentru tine, ar micro sd hybrid, 5.5 inch, android 5.1 si suport cyanogenmod.

| SpedyKid explică (pentru bugativeyRO):

Si pe Note3 am un rom care ruleaza android 6.0.1. Si de cyanogemod nu sunt incantat happy Am cautat sa vad redmi note 3 pro, dar nu prea sunt incantat de el. Cred ca am sa aleg S7 edge

| DuckDogger a răspuns:

Uite aici. Eu l-am luat acum cateva zile si sunt MEGA multumit de el.
http://www.cel.ro/telefoane-mobile/telefon-mobil-lg-g4c-h525n-4g-gold-l/
Funda? :D

| anonim_4396 a răspuns (pentru DuckDogger):

De ce ar vrea sa faca downgrade eu nu inteleg.

| Mosor_Miruna_2000 a răspuns:

Samsung J5