| DanRosu a întrebat:

Salut.am un galaxy s plus.mi-am pus jelly bean 4.2.2,dar acum vreau sa imi pun inapoi android 2.3.6.am descarcat softul de pe net...l-am instalat cu odin, dar cand deschid telefonul imi apare logo-ul samsung..si de acolo nu se duce mai departe.
care ar fi problema?

Răspuns Câştigător
| AlexVizitiu a răspuns:

Sincer,nu stiu care ar putea fi sursa problemei, insa stiu cum o poti rezolva.Mergi la un service specializat si ei iti vor face telefonul sa mearga cu Jelly Bean sau iti pot pune vechea versiune inapoi.Nu ar trebui sa coste mai mult de 30 de lei{depinde si de service}.Doi prieteni au avut aveeasi problema, s-au dus la service iar acum telefoanele le merg perfect. Sper ca te-am ajutat.

| DanRosu explică (pentru AlexVizitiu):

Am rezolvat problema.m-am dus in recovery mode...si am dat la reset.si merge

1 răspuns: