| Seby_David_1997 a întrebat:

Salut am un galaxy s plus si de curand am incercat sa ii bag un rom Nou cu android 2.3.6 si acum nu mai porneste tel cand il aprind imi intra in Recovery mode si pe tel mai am un rom cu care a mers si cand incerc sa il instalez nu merge (zice ca s-a instalat dar nu merge Tot imi intra in Recovery mode) si m-am panicat
ce fac?

1 răspuns:
| Squab a răspuns:

HARD RESET sau revenire la setarile din fabrica. asta daca nu l-ai brick-uit deja!
NU vad rostul in a baga alt rom decat cel actual sau cel din update-uri.
succes