| Florin181997 a întrebat:

Am un Galaxy S4 Value Edition (gt-i9515) cu android 5.0.1 încă de la cumpărare și telefonul îmi cere Actualizare Software, tin sa precizez ca nu a mai fost actualizat niciodată. Telefonul este cumpărat din Altex iar softul nu a fost actualizat deloc. Android 5.0.1 este din fabrica.
Este ok dacă îi dau actualizare, adică nu o sa meargă cu lag după actualizare? Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Pool77 a răspuns:

E ok. De asta ofera actualizare, sa repare unele greseli momentane.