| madalinfindrihan a întrebat:

Am un Galaxy S7 Edge dar am cateva probleme cu el.
Se blochează cand intru pe google sau in orice uneori nu mereu apoi isi dă restart de cateva ori si se inchide, uneori rămâne cu un beculeț aprins de la notificari si trebuie sa astept sa se descarce apoi sa il incarc iar si dureaza foarte mult.
Ieri dupa amiaza mi s-a intamplat asta dar becul nu era aprins si pana dimineata cand s-a aprins aveam 70% bateria apoi s-a blocat iar si am așteptat sa se descarce pana acum s-a incarcat la 50% iar si s-a blocat iar.
Am incercat tot de pe net de la droidguy si nu merge nimic.
Nu voi mai cumpara un produs Samsung niciodata.
Ce as putea sa fac?
Btw nu am garanție.

Răspuns Câştigător
| ChristianKalman a răspuns:

Bună! Și eu am un S7 Edge dar nu am avut decât o problemă cu el (cu bateria) și am rezolvat-o resetând telefonul (revenind la setările din fabrică). Te sfătuiesc să faci același lucru. Pentru ce îl folosești? De ce nu mai ai garanția la el?