| DannielZMF a întrebat:

Am un Genius 5005 http://www.emag.ro/......1730277100
exista vreun program sa il faca sa se auda mai frumos?

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu exista program pentru a "auzi mai frumos" la subwoofer, da-i doar preset-uri sau modifica din ele, si asa se aude diferit, nu gasesti ceva "mai frumos"

| yomanu a răspuns:

Daca nu ai iti recomand asa ceva : http://www.emag.ro/......IGY-SE-7.1

| Broadband a răspuns:

Fi atent aici: winamp+ plugin jammix enhancer= mega bass. din egalizatorul winampului dai pe full bass& treble, iar din jammix dai pe auto volume.
eu am genius 3000 la 75w, si cu setarile astea si volumul la maxim din winamp, si placa de sunet. si cu volumul de la subwoofer la blana, nu distorsioneaza deloc.
descarca pluginu ala pentru winamp si vei vedea ce fain se aude geniusu,
oricum mare diferenta intre 5005 si 3000 nu e. 3000 scoate 80db, iar 5005 85db.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un program dar nu mai imi aduc aminte cum se numeste, cautal pe google

| glody_8237 a răspuns:

O placa buna de sunet, si un player pe masura. eu am genius 3000 la 75w total si folosesc placa realteck hd audio 5. 1, si ultima versiune de winamp si sunt multumit la cum se aude, clar si cu bass profund.