| eduardpetrolistul a întrebat:

Am un HP 6 RAM, i7 1,60 GHZ, HDD 1 TB, Ati Radeon 1 GB, consuma mai mult office 2016 decat 2010(ram,procesor),nu il folosesc zilnic, decat cand deschid sau fac un document.

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Si intrebarea unde e?

| eduardpetrolistul explică (pentru ROB3RT89):

Daca consuma mult(ram, procesor)?

| ROB3RT89 a răspuns (pentru eduardpetrolistul):

Consuma mai mult, dar nu simti.
La systemul tau poti sa faci mai multe lucruri deodata si nici jumate din memorie nu soliciti!
Daca vrei sa vezi mai bine, uita-te in task amanger sa vezi ca procerul nu va lucra mai mult de 10% si ram maxim 30% la care se adauga si servicile din windows!

| eduardpetrolistul explică (pentru ROB3RT89):

Am 40 % ram(Am windows 10 pro si Battlefield 3), sa fiu
sincer nu il folosesc zi de zi, sa raman la el sau sa revin la 2010?

| eduardpetrolistul explică (pentru eduardpetrolistul):

Se poate?