| Zău_Marino_1998 a întrebat:

Salut, am un Hp cu 2 placi video ambele radeon.Una este de 510 iar a2a de 4gb. In orice joc imi apare doar cea de 512, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Ai driverul la zi la ambele placi?
https://www.amd.com/en/support

| floribuc2011 a răspuns:

Trebuie sa setezi din BIOS ce placa video sa fie folosita de calculator. Depinde de la calculator la calculator ce tasta se foloseste pentru a intra in BIOS: fie e DELETE, fie F2, fie F12. Iar in BIOS, la optiuni avansate, ar trebui sa gasesti si cele 2 placi video. La mine cel putin asa a mers