| Gilea_Sergiu-Marian_1998 a întrebat:

Salut, am un HTC 650 Nu pot umbla pe el din cauza ca îmi apare logo-ul lui. CE POT FACE?

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

In functie de situatie, trebuie reinstalat sistemul de operare, s-au schimbat cipul de memorie sau orice alt defect. Incearca mai intai un soft reset, apoi o resoftare.

| Gilea_Sergiu-Marian_1998 explică (pentru CM7YRE):

Și cam cat ar costa asta?

| Rypzor a răspuns (pentru Gilea_Sergiu-Marian_1998):

Un soft reset potil sa il faci acasa in mai putin de 5 minute

| CM7YRE a răspuns (pentru Gilea_Sergiu-Marian_1998):

Depinde de service si de ce are, posibil 50-100 ron, poate mai mult, poate mai putin. Conteaza defectul, daca e vorba de un soft, sau daca ai toata placa de baza "moarta".

| Gilea_Sergiu-Marian_1998 explică (pentru CM7YRE):

Da dar telefonul inca lucreza dupa ce sa termina bateria si il pun la incarcat pot umbla pe el

| Soso_Celalalt_1990 a răspuns:

Poate fii dusa si placa de baza