| aloken a întrebat:

Salut am un HUAWEI P8 LITE iar aseara am observat ca atunci cand bag telefonul la incarcat wifi-ul pur si simplu nu mai merge, de pornit ramane pornit dar se deconecteaza si imi spune ca nu se poate conecta la retea.Nu este de la router, deoarece am verificat.Ce as putea face sa ca nu ma mai deconecteze de la wifi.Tin sa spun ca pana aseara nu facea asa.

2 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns:

Eu am dat pe google si am gasit ceva de genul poate te ajuta si raspunsul de acolo daca nu al antelegi zice ca ar fi de la baterie anlocuieste bateria si ar trebui sa mearga.
https://android.stackexchange.com/......-the-phone

| Harlab_Liana_1998 a răspuns:

Ai mai multe optiuni : reporneste-l sau foloseste incarcatorul original al telefonului. Asta e cauza a multe probleme. Daca nu il mai ai, se gasesc originale de cumparat. Daca nici asta numerge, mergi la Vodafone, Orange sau reteaua pe care esti. Funda?