| Christian_Radulescu_2001 a întrebat:

Salut.Am un Huawi y6II compact si as vrea sa instalez un LockScreen de pe Magazin Play dar nu pot dezactiva acel Slide to Unlock.Adica cand apas pe butonul de pornire sa imi arate direct ecranul fara acel SLide to Unlock.Dau funda

5 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Setari/securitate/slide to unlock, si alegi nothing (nimic)
succes!

| Christian_Radulescu_2001 explică (pentru mudokins78):

Din pacate nu merge.Adica acolo la securitate am 4 variante: Nimic, Model, Pin si Parola. Daca selectez "Nimic" tot imi ramane acel "Slide to unlock"

| mudokins78 a răspuns (pentru Christian_Radulescu_2001):

Nu are cum.
Are si optiunea de salvare cand modifici pe nimic?

| Christian_Radulescu_2001 explică (pentru mudokins78):

Imi poti da Facebook-ul tau sa vorbim in privat?

| mudokins78 a răspuns (pentru Christian_Radulescu_2001):

Facebook-ul meu e public pentru oricine!
Actio jackie
Aici postez toate jocurile pentru Android modificate pe care le poti descarca!
Succes