| aLexG1 a întrebat:

Salut am un i7 4770 3, 4GHZ o placa Placa video Asus Radeon R7 370 Strix OC Gaming 2GB, 8 gb ram HDD de 1 TB As vrea sa ma apuc de Youtube si sa pun diverse jocuri. Cu aceste componente pot filma 1080 in 60 fps pe Youtube? Dau funda :X :*

4 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Pentru LOL si CSGO si jocuri mai putin pretentioase, da. Pentru GTA V de exemplu nu, sau doar daca ai setarile scazute mult.

| edit28 a răspuns:

Nu face asta.

| Psycho777 a răspuns:

Salutare. Jocurile recent aparute iti ruleaza cu siguranta in 60fps cu detalii destul de maricele si full hd. Pentru Youtube as recomanda un upgrade la placa video (in primul rand) si apoi optional la memoria RAM (16 GB). Dupa cum am vazut pe Youtube poti inregistra un gameplay pentru watch dogs 2 la un framerate decent, dar pentru calitatea content-ului iti recomand un upgrade. Placa video minima ar fi 1050 Ti dupa parerea mea, pentru o calitate cat mai buna.

| Gabriel_Mario_1987 a răspuns:

Da poti, Ai i7 8gb ram Da poti filma in 1080p60 Poti filma in 1080p60 doar cu obs Si fraps