| Chuchk a întrebat:

Salut am un incarcator universal pentru laptop serioux si am dat din greseala peste cablu cu piciorul si mufa s-a strambat, intrebarea e daca ma duc la un magazin de ala cu mufa pot cumpara mufa separat fara sa mai iau incarcator? ca incarcatorul merge, mersi mult fundaaaaa!

1 răspuns:
| Andutu21 a răspuns:

Poti sa gasesti la magazine cu specific electronic, unde se vand piese electronice etc.Altex/ Domo / Flanco etc nu cred ca gasesti