| antoniaidk a întrebat:

Am un Iph 6 din 2016 și deja as vrea sa ma reînnoiesc.Sa l vand acum când pot scoate 1k lei și sa îmi iau un Iph 8 sau sa l vand când apare următorul și sa îmi iau un Iph X? mie sincer nu îmi place ca nu are niciun buton și m-am obișnuit, plus deblocarea faciala.stie cineva dacă se poate scoate deblocarea faciala?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Sa l vand acum când pot scoate 1k lei"

nu iei 1k lei pe el, in veci și cu cât mai stai și astepți, iei și mai puțin pe el (vezi pe olx cam care sunt prețurile)

| antoniaidk explică (pentru sierra1):

Pai m-am uitat pe olx și cam 1000pot lua pe el

| debarasator63 a răspuns:

Ia-ti unul la oferta. Au oferte pe Vodafone, Telekom, dar sunt scumpe.

| antoniaidk explică:

Nu vreau sa mi l iau asa...am deja un abonament pe Orange plus ca eu vreau bani gheata, nu in rate