| yourFanta a întrebat:

Salut,am un iphone 2, cred ca are jailbreak,si nu stiu de ce nu il recunoaste calculatorul,nici in itunes,nu imi apare nimic nici pe calculator,nici pe telefon cand il conectez,stie cineva care ar putea fi problema? sau cum sa ii mai fac odata jailbreak, sa incerc alta versiune de soft?

2 răspunsuri:
| CosminDami a răspuns:

Daca are jailbreak trebuie sa aiba si Cydia, am si eu un iphone 3gs si nu i am facut jailbreak pentru ca se misca mai greu pe net, daca nu il recunoaste iTunes nu e original.
Mai da-mi niste informatii si mai vorbimhappy

| yourFanta explică (pentru CosminDami):

Are cydia si installous,si este original,da cand il conectez nu`mi apare nimic nici la PC nici pe el. Daca conectez cablul USB,si tin apasat pe home si power,imi apare o imagine cu iTunes pe el, da nu il gaseste in iTunes, si nu stiu ce sa mai fac, cum sa pun muzica pe el, sau aplicatii?