| sHd007 a întrebat:

Salut, am un iPhone 3 si nu-mi merge camera foto. Înainte îmi mergea. Am încercat sa o repar mi-a mers dar nu pentru mult timp. M-am gândit sa merg la un service ceva dar nu Stiu cât Ma costa. In fine voi ce Ma sfatuiti?

2 răspunsuri:
| sHd007 explică:

Dar camera cred ca mai e functionabila. Deci sfatul tau e sa Ma duc la un service? Cât a stat la reparat?

| Maj3stic89 a răspuns:

20lei mi-a luat mie pentru ca mi-a pus o alta camera functionala la iphone 3