| TechnoCocktail a întrebat:

Am un Iphone 3Gs cu noul software IOS 6. Vreau si eu sa stiu cum adaug poze in el fara sa le sincronizez cu Itunes...

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Fara sa le sincronizezi nu ai cum.Decat daca-i ceva "chinez" si are gen "card".

| TechnoCocktail explică (pentru CM7YRE):

Nu e chinezarie. Dar exista anumite programe prin care poti face asta. Doar ca toate trebuie cumparate, si ma intrebam daca exista si alternative gratis happy

| CM7YRE a răspuns (pentru TechnoCocktail):

Alternative gratis=doar demo, trial sau limitate.Ori carck-uite patch-uite.
Uite aici o aplicatie, Fileaid se numeste, poate te-ajuta :
http://ismashphone.com/......phone.html