| Seiker a întrebat:

Am un iphone 3gs si vr sa stiu cum imi bag jocuri din pc pe iphone
Stiu ca muzica si poze prin programul iTunes ...banuiesc ca tot asa si jocuri dar vr sa-mi explicati plsss
FuNDA ::X

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei jocuri pe gratis trebuie sa faci jailbreak la telefon, pentru a instala jocurile, muzic, e tc fara itunes.

| VirtualEinstein a răspuns:

Jocurile se descarca prin intermediul Iphon-ului. Vezi ca in meniu ai App Store, unde trebuie sa iti faci un cont, tot prin intermediul Iphon-ului. Ei bine de aici descarca jocuri si aplicatii

| Kapown a răspuns:

Daca ai jailbreak incearca installous si doar daca are magnet link (iti ia mai mult downloadul dar decat sa platesti...)

| Seiker explică:

Mersi de rasp dar shitu de appstore de jailbreak am installous dar vr un joc si imi scrie INVALID IPA iar pe app store costa bani (e vorba de fifa 12) de asta vr sa stiu daca se poate din pc