| MaimoSH a întrebat:

Am un Iphone 4. Ce aplicatii imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| bunny_6472 a răspuns:

Cauta pe zedge si gasesti acolo o gramada de aplicatii. iti specifici sus in dreapta marca telegonului si iti va da aplicatii, melodii, sunete, poze si teme specifice telefonului. funda?

3 răspunsuri:
| jazzusman a răspuns:

Aplicatia "am dat o groaza de bani pe un telefon care nu merita"? scuza-mi irnonia dar de ce ti-ai luat iPhone, explica-mi filozofia straight face

| MaimoSH explică (pentru jazzusman):

Mi-am luat iPhone pentru că este un telefon foarte bun.Poate se sparge el foarte ușor dar este foarte deștept. Poate că renumitele Samsung nu se sparg sau se zgârie dar nu merg așa bine cum merge un iPhone.Așa că.Nu înțeleg de ce toată lumea comenteză despre iPhone. Poate nu ați avut vreun iPhone eu am avut înainte un Nokia 5230 și mergea ca dracu și la fel e și cu Samsung.Deci nu înțeleg care e problema cu aceste iPhone-uri. Dacă vrei un telefon de calitate, foarte deștept cumpără-ți iPhone.Nici nu se poate compara cu Samsung chiar dacă la TV prezintă numai Samsung.Treaba voastră dar nu mai îmi comentați de ce mi-am luat iPhone.Ok?

| AudColorat a răspuns:

Http://apptrackr.org gasesti tot ce vrei GRATIS