| StefanWoon a întrebat:

Salut am un iPhone 4 pe care l-am primit cadou era codat pe Anglia am cumparat un gevey i-am facut decodare a mers pe ios 5.1.1 si brend 4.05 ceva de genu nu mai stiu sigur peste cateva zile m-am gandit sa ii fac un update la ios 6 i-am facut si acum a grescut brendul la 4.12.05 si nu mai merge sa il decodez

Daca ii instalez softul original 5.1.1 se poate da inapoi bredul ca sa il pot decoda?

Răspuns Câştigător
| AlexCopchilu a răspuns:

Daca ii instalezi softul inapoi brendul revine la normal.Mergi la un centru daca nu stii cum sa il faci tu.