| Sevilla a întrebat:

Am un Iphone 4 si nu se mai deschide display-ul. se aude cand ma suna cineav sau primesc mesaj, dar nu se aprinde display-ul.Ce s-a intamplat?

3 răspunsuri:
| Sayori a răspuns:

Daca nu l-ai scapat sau ceva, nu stiu ce are... daca l-ai scapat sau i l-ai dat cuiva si l-a scapat, e logic happy

| Sevilla explică (pentru Sayori):

Nu l-am scapat..era la incarcat, am primit un apel.am dat sa raspund si s-a inchis...dar butoanele de pe el merg tot, primesc apeluri cand il bag la incarcat face acel zgomot specific.

| Sayori a răspuns (pentru Sevilla):

Atunci...e ciudat o.O