| kattalyn01 a întrebat:

Salut am un Iphone 4s cu iOS 7.0.4 si vreau sa ii dau restore sa bag iOS 7.1.2 dar am descarcat ios de pe iclarified bag telefonul in DFU mode si cand ii dau restore in itunes imi da eroarea 3194...am citit pe net ca trebuie sa scot tot ce tine de Apple in fisier u hosts dar la mine nu apare nimic de apple..am incercat iar sa bag acolo in hosts adresa 74.208.151.171 gs.apple.com..si dupa ce bag aceasta adresa imi da eroare 3004. aveti idee ce as putea face? ..Multumesc

2 răspunsuri:
| Dangerfull a răspuns:

Incearca sa ii dai un factory restore inainte de a te apuca de altceva.

| kattalyn01 explică:

Multumesc mult pentru ajutor...dar daca aparut iOS mai nou ( 8.1.1)...merge sau dau restore la 7.1.2? asta am uitat sa precizez mai sus